چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس میزبان مسابقات اتحادیه آرامستان های کشور

مسابقات اتحادیه آرامستان های کشور به میزبانی سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس در دیماه سالجاری برگزار می شود.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، جلسه ای با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، دامغانی سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور، توهمی قائم مقام اتحادیه، چراغلی مدیر اجرائی و بازرگانی اتحادیه، عزیزی نماینده حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در اتحادیه و حیدری پوری رئیس سازمان آرامستان بندرعباس با موضوع ارزیابی شرایط میزبانی سازمان آرامستان بندرعباس برگزار شد.
مهدی نوبانی در این جلسه با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در سلامتی و بهداشت روانی انسان دارد، اظهار داشت: توجه به سلامت جسمی کارکنان باید در اولویت هر سازمانی باشد و برگزاری مسابقات ورزشی باعث ایجاد انگیزه، نشاط و ارتقای سطح سلامت جسمی و روانی کارکنان می‌شود.
شهردار بندرعباس گفت: در راستای توسعه و تعمیم فرهنگ ورزش و نگاه ویژه به کارکنان پرتلاش آرامستان های کشور، با همراهی اتحادیه آرامستان ها این مسابقات در بهترین فصل و شرایط مساعد و مناسب آب و هوایی در شهر بندرعباس برنامه ریزی و برگزار می شود، توجه به سلامت روحی، روانی و جسمی کارکنان امری بسیار مهم و حائز اهمیت در شهرداری بندرعباس می باشد.
نوبانی خاطرنشان کرد: این ظرفیت برای اولین بار توسط سازمان آرامستان بندرعباس ایجاد و برگزار می گردد که امیدواریم این سازمان و مجموعه شهرداری بندرعباس، میزبان شایسته ای برای همکاران در سازمان های آرامستان کشور باشد.


١٦:٢٤ - چهارشنبه ٢ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٥٠٨    /    تعداد نمایش : ١٩٨خروج