چاپ        ارسال به دوست

پيشكسوتان دفاع مقدس سرمايه های كشورند

شهردار بندرعباس عنوان كرد: پيشكسوتان دفاع مقدس هويت زنده و تاريخ سازان هشت سال پايداری و پايمردی برای سرافرازی ملت شريف ايران هستند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس شامگاه ششم مهر ماه مراسم تجليل و تقدير از دلير مردان هشت سال دفاع مقدس در شهرداری بندرعباس برگزار شد.
شهردار بندرعباس در اين آيين گفت: رزمندگان پيشكسوت دوران دفاع مقدس سرمايه های نظام اسلامی و مخزن اسرار جنگ تحميلی مايه ی فخر و مباهات برای همه دوران انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: امنيت و آرامش و سر افرازی امروز كشور را مديون رشادتهای رزمندگان ديروز هستيم و ملت ايران قدر شناس پيشكسوتان هشت سال دفاع مقدس می باشند.
نوبانی تحقق پيروزی ها و موفقيت های كشور را در گرو وحدت و يكپارچگی برشمرد و عنوان كرد :دفاع از كشور يك دوره در جنگ مسلحانه بود و امروز در جنگ رسانه اي است كه همه ما وظيفه داريم با هوشياری دشمنان ملت و نظام را شناسايی نماييم و برای اين دفاع همواره بايد حاضر و اماده باشيد.

شهردار بندرعباس در ادامه اظهار داشت :پيشكسوتان دفاع مقدس هويت زنده و تاريخ سازان هشت سال پايداری و پايمردی برای سرافرازی ملت شريف ايران هستند كه تجليل و تقدير از انها برای همه دوران امری ضروری است.

 


١٤:٢٨ - پنج شنبه ٧ مهر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٨٨١خروج